1 10 11 12 13 2a 3 4 5 5 6 7 7 8 8 9 9

Dzisiaj:968
Wczoraj:2857
W tygodniu:5809
W miesiącu:37579
Ogólnie:1666873

Kto jest online

2
Online

24-07-24

Projekty

,,Człowiek żyje tak długo,
jak długo trwa pamięć o nim …”

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 15 lutego 2021 r. zmarła Pani Zofia Tańska – pełniąca funkcję Dyrektora Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 5 w Mławie w latach 1975 – 2004.
Wyrazy współczucia Rodzinie i Przyjaciołom zmarłej składa Dyrekcja oraz cała Społeczność Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie.
W imieniu Rodziny zmarłej informujemy, że MSZA ŻAŁOBNA odbędzie się 22 lutego 2021r. (poniedziałek) o godzinie 15.00 w Kaplicy Cmentarnej na Cmentarzu Komunalnym w Mławie.

Zdjęcia

Zdjęcia

Jak co roku zimą, gdy śnieg biały pada, cieszy się dzieciaków wesoła gromada. Zabawy Stokrotek na śniegu i relacja z zajęć zimowych w sali. Oczywiście było moc zabawy i nauki. Dzieciaki wykazały się kreatywnością i doskonałą współpracą.

Zdjecia

Kilka razy tygodniowo, aby dzieci rosły zdrowo, jest w przedszkolu gimnastyka. W tle czasami gra muzyka. My ćwiczymy wtedy tak: skłony, przysiad, podskok, siad. Każde dziecko o tym wie. Chcesz być zdrowy - ruszaj się! Sport to bardzo ważna sprawa, Są reguły, jest zabawa...." Stokrotki zostały mistrzami konkurencji sportowych i otrzymały pamiątkowe medale.

Zdjęcia

Cykl zajęć w grupie 0a poświęcony aktywności ruchowej zimą oraz rozumieniu jej znaczenia dla zdrowia i sprawności fizycznej człowieka. Dzieci podczas zajęć poznały zimowe dyscypliny sportowe,  wykonały piękne prace plastyczno-techniczne "Łyżwy", jak również uczestniczyły w zabawach ruchowych "Slalom narciarski " i " Rzut śnieżką do celu." Podczas zajęć przypomnieliśmy sobie również zasady bezpiecznej zabawy na śniegu.

Zdjęcia

Swoje święto w Przedszkolu Samorządowym Nr 3 obchodził Kubuś Puchatek. W grupie Biedronki było to ogromne święto. Dzieci dowiedziały się skąd się wziął dzisiejszy bohater, oraz przypomniały sobie jego przyjaciół. Zabawy matematyczne, plastyczne oraz sportowe z przyjacielem dzieci to dla Biedronek przyjemność. Słodki miodek natomiast osłodził cały wysiłek. Dzieci wesoło się bawiły, ale też wiele nauczyły.

Zdjęcia

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z grupy 0a składają serdeczne życzenia swoim najukochańszym Babciom i Dziadkom.

 

 

"Szóstego grudnia, jak dobrze wiecie

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

I do nas przybył niespodziewanie”

Tak wyglądała wizyta Mikołaja w grupie STOKROTKI.

Zdjęcia